Montpellier – Bastia Maçı İddaa Tahminleri

Ligue 1 LİGİ

Tarih:  4 Şubat 2017

Saat: 22:00

Stad: Stade de la Mosson

MAÇ ANALİZİ

  1. sırada bulunan Montpellier ile 17. Sırada bulunan Bastia arasında yapılacak olan maçta sadece bir favori sonuca ulaşılacağı düşünülüyor. İki takımın da düşme hattına çok yakın olması nedeniyle mutlaka galibiyeti hedefleyecek bir strateji oluşumu takip edileceği biliniyor. Montpellier – Bastia iddaa oranları beraberliğe ve ev sahibinin galibiyetine daha fazla ihtimal sunuyor. Bundan dolayı daha düşük olarak belirlenen oranlarda takımların yapmış olduğu transferlerin büyük bir etkisine rastlanmıyor. Devre arasını ortalama bir kamp sürecindeki gibi geçiren ikin takımın da kampın ardından ilk devredeki başarılarını sürdürdüğü görülüyor. 22 puanda olan Bastia ve 23 puanda olan Montpellier’in bu karşılaşma sonrasında puan durumunda üst sıralarda yer edinebilmesi mümkündür. Beraberliğe verilen oranın yüksekliği, takımların arasında yaşanacak olan mücadelenin anlaşılmasını sağlıyor.

Karşılaşmadan Galibiyete Dayalı Sonuç Çıkacaktır

Ev sahibinin veya deplasman takımının karşılaşmanın özellikle ikinci yarısında çok büyük riskler alacağı tahmin ediliyor. Bundan dolayı oluşabilecek hataların değerlendirilmesi halinde gol atılması çok daha kolay olacaktır. Bastia tarafından değerlendirilebilecek bu tarz hatalar, takımın düşme hattından uzaklaşmasını sağlar.

Montpellier’in Ev Sahibi Avantajını Kullanması Gerekiyor!

Montpellier’in evinde oynanacak olan karşılaşmadan galip gelmesi ve bu sayede de başarılı bir şekilde daha üst sıralarda bulunması gerekiyor. Mağlubiyet veya beraberlik durumunda diğer takımların elde edeceği başarıların her biri Montpellier için büyük bir sorun olarak görülebilir.

MAÇ TAHMİNİ;

İtalya Serie A içerisinde yapılacak olan maçların tamamında sadece özel durumlar haricinde risk alındığı görülüyor. Bundan dolayı birkaç gole yönelik farklar pek fazla görülmüyor. Çoğu zaman beraberlik de görülmediği için, takımların mutlaka kazanmaya yönelik girişimleri sonuç verecektir. Bastia’nın daha hızlı oyunculara sahip olmasına karşın Montpellier’in daha tknik oyuncuları bulundurması, skorda farklılık yaratabilir.

Maç Tahmini: Maç Sonucu 1

Güven: 10/8

En yüksek oranlar;

Betigo; 1,84

Bahsegir; 1,84

Matrixbet; 1,83

Tahmin-2: Karşılıklı Gol Var

Güven: 10/7

En yüksek oranlar;

Betboo; 1,99

Bahsegir; 2,02

Matrixbet; 2,00